همه چیز درباره شبکه کریستالی


بسیاری از مردم دوست دارند از کریستال ها برای درمان سلامتی فیزیکی و معنوی استفاده کنند. اما آیا میدانستید که استفاده از کریستال ها در یک طرح شبکه ای میتواند قدرت و اثر بخشی آنها به شدت افزایش دهد. بیایید نگاهی به آنچه که در یک شبکه کریستالی وجود دارد بیاندازیم و نحوه ساخت آن را یاد بگیریم.

شبکه کریستالی چیست؟

در برخی از تمرین های متافیزیکی کریستال ها بر روی بعضی از اشکال هندسی قرار میگیرند که اینکار قدرت و انرژی آن کریستال ها را برای رسیدن به هدفی خاص به شدت افزایش میدهد . این اشکال هندسی که بر روی پارچه یا تخته ای کشیده شده اند ، همراه با مجموعه کریستالی مربوط وجود دارد که شما میتوانید از آن استفاده کنید .

 شما می توانید کریستال ها را در یک مارپیچ، یک چرخ، یک قلب یا هر گونه طرحی دیگر که دوست دارید ترتیب دهید. کلید این موضوع اینست که یک الگو را انتخاب کنید که به شما روحیه میدهد. اعتقاد بر این است گذاشتن کریستال ها بر روی الگویی خاصی میتواند سرعت رسیدن به هدف مقصود شما را افزایش دهد.

 

چگونه از شبکه های کریستالی استفاده کنیم؟

در اینجا ما دستور عمل هایی از نحوه استفاده از شبکه کریستالی به شما میدهیم . دقت داشته باشید که این ها فقط قواعدی برای راهنمایی شماست و یک قانون مشخص و خاص نیست.

1 ) کریستال هایی را که میخواهید استفاده کنید انتخاب کنید. که این انتخاب با توجه به هدف شما میباشد و پک کریستالی مربوط متفاوت است حداقل از 4 کریستال استفاده کنید ، کریستال بزرگتر در مرکز و بقیه کریستال های کوچکتر در شعاع های دور آن کریستال بزگتر قرار دهید.

2) پاک کردن و تمیز کردن کریستال های مربوط که با روش های مختلف پاکسازی همراه است مثل قرار دادن کریستال زیر نور ماه شب چهارده و یا در معرض دود ناشی از سوزاندن گیاه سالویا قرار دهید .

3) سپس الگویی که مد نظر خودتان است مثلث ، مارپیچ ، مثلث شش پر و ... را بر روی کاغذ یا تخته ای بکشید و هر کدام از سنگ ها را بر رو یکی از اضلاع یا شعاع ها قرار دهید به این صورت که سنگ بزرگتر در مرکز و بقیه سنگ های دور آن سنگ با ترتیبی که در نظر گرفته اید چیده شود . در بعضی از روش ها شما میتوانید هدف خود را برو رو کاغذی بنویسید و زیر سنگ بزرگتر در مرکز قرار دهید.

4) هنگامی که شبکه کریستالی خود را تشکیل دادید کار خود را تحسین کنید و به آن شکل با دقت نگاه کنید ، چشمانتان را ببندید ، نفس عمیق بکشید و تمرکز کنید چشمان خود را باز کنید و با انگشت اشاره خود بدون اینکه الگوی خود را بهم بزنید تمامی سنگ هارا لمس کنید سپس چشمان خود را ببندید و لحظه رسیدن به هدفتان را با تمام حزئیات تصویر سازی کنید . شما با اینکار قدرتی که شبکه کریستالی برای شما ایجاد میکند را فعال میکنید به سرعت به هدف های خود نزدیک میشوید ، اینکار را به مدت 40 روز  ، روزی 20 دقیقه انجام دهید تا متوجه قدرت شگفت انگیز خود و شبکه کریستالی شوید.

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.