برنامه نویسی کریستال ها


برنامه نویسی کریستال ها

برنامه نویسی کریستال چیست؟

با این عنوان به نظر میرسد شما باید مهارت خاصی داشته باشید ولی اینطور نیست ، این کاری ساده است که در ادامه ما به شما میگوییم چگونه یک برنامه نویس کریستال شوید . 

درواقع هر کریستال با یک هدف مشخص و خاص کار میکند که برنامه نویسی به شما کمک میکند تا هدف خودتان را برای کریستال مورد نظر تعریف کنید. اکثر کریستال ها ساختار کریستالی خاصی دارند که به نظر می رسد انرژی ، افکار و اطلاعاتی را در خود نگه می دارد.

چرا باید کریستال هارا برنامه نویسی کنیم؟

لازم نیست کریستال ها برای کاری برنامه ریزی شوند اما بسیاری از افراد کریستال ها را برای مقاصدی خاص ، مفید می دانند. هنگامی که یک کریستال را برای آنچه که میخواهید به صورت هدفی مشخص و شفاف برنامه ریزی می کنید، اتفاقی که می افتد این است تمام انرژی های کریستال مانند لیزری قوی بر روی هدف متمرکز شده و به هرحال آن مقصود را برای شما ممکن میسازد. که در شبکه های کریستالی نیز این مورد وجود دارد. توجه داشته باشید که اگر می خواهید از خصوصیات عمومی یک سنگ بهره مند شوید یا اگر آن را بطور شهودی انتخاب کرده اید ، نیازی به برنامه ریزی آن نیست اما بسیاری از افراد هستند که چون به صورت واضح و مشخص نمیدانند که چرا دارند از آن کریستال استفاده میکنند برای همین هم نتیجه خاصی از آن کریستال نمیگریند.

قصد و هدف شما باید از خصوصیات طبیعی آن کریستال پیروی کند و در یک راستا باشد مثلا اگر به دنبال ایجاد روابط عاشقانه عالی هستید باید از کریستال های مرتبط با این بخش مثل "رز کوارتز" استفاده کنید .

آیا نمی دانید که چه برنامه ای برای کریستال هایتان نیاز است؟

برنامه نویسی کریستال ها یک امر شخصی است ، هر کریستال ویژگی های عمومی و منحصر به فرد خود را دارد که شما میتوانید یکی از آن ویژگی ها را انتخاب کنید و این باور و ایمان را در خودتان ایجاد کنید که این کریستال میتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. و انتخاب آن هدف و کریستال مربوط باید در شما حس خوب ایجاد کند تا متوجه شوید آن کریستال را درست برنامه ریزی کرده اید.

مراحل برنامه نویسی کریستال:

1) مکانی آرام پیدا کنید و کاملا ریلکس باشید و چند نفس عمیق بکشید.

3) کریستال های خود را با ابزارهای مخصوص تمیز و پاک کنید .

2) کریستال تمیز شده خود را با هر دو دست گرفته و آن را جلوی چاکرای چشم سوم خود نگه دارید.

3) با صدای بلند هدف و نیت خود را با کامل کردن جملات زیر بگویید :

من این کریستال را برای .............(هدف و درخواست)............ برنامه ریزی میکنم.

با قدرت خدا این کریستال مرا برای رسیدن به  ......................(هدف و درخواست)...................... یاری میکند.

 

با همین کار ساده برنامه نویسی کریستالی کامل میشود و هر زمانی که آن کریستال را میبینید یا با خود حمل میکنید حس خوب رسیدن به هدف و مقصودتان را داشته باشید .

 

آیا استفاده از این روش به شما کمک کرده است؟ نظرات خود را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید .

با تشکر

نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.